Stressiz ve Kilo Almadan da Bırakabilirsiniz

Biorezonansla sigara bırakmak artık çok kolay, etkili ve kısa sürede sonuç alacağınız bir yöntem. 

Es-sante Rezonans Terapi ve Danışmanlık Merkez’inde sizin ihtiyacınıza yönelik olarak diğer enerji terapileri ile de destekleyerek kalıcı çözümler sağlıyoruz.

Kullanılan Yöntemler

Biorezonans

EFT

Sigarayı Bırakmak İçin Sadece Bir Defa Gelmeniz Yeterli

loog

Es-sante rezonans terapi ve danışmanlık merkezinde sigarayı bırakmak için Quitt terapisini kullanıyoruz. Biorezonans teknolojisinin kullanıldığı terapilerimizde Türkiye genelinde 100 000 civarı danışana bağımlılıklarından kurtulmaları için destek verildi.

Sigara İçme İsteğiniz Azalsın

Biorezonans kısaca maddelerin çevresine yaydığı frekansları kullanılarak vücudun o maddeye karşı enerjetik bir yolla uyarılmasıdır. Biorezonans ile Quitt terapisi sonrasında vücut nikotini ve kişiye hissettirdiklerini unutmaktadır. Terapinin hemen sonrasında eski alışkanlıkla kişi sigara içmeye kalksa bile vücut sigara dumanından rahatsız olmaya ve kişi sigaradan alışık olduğu tadı ve keyfi alamamaya başlar. Sigara içmek anlamını yitirir ve kişide bulunan fiziksel istek ortadan kalkar .

Nasıl Yapıyoruz?

Quitt Rezonans makinesi ile yapılan terapi için yalnızca bir seans yeterlidir. Ücretsiz olarak uygulanan 2. seans ise kişilerin nikotin yoksunluğundan kaynaklı rahatsızlıkları devam ettiği ya da psikolojik durumunda desteğe ihtiyaca olduğu zamanlarda tavsiye edilebilir. Sigara bırakma tedavisi için Quitt Rezonans makinesi ile yapılan terapide ilk 48 saat çok önemlidir. Bu süre vücudun yeni duruma uyum sürecidir. Sigaraya karşı direnç gösterilen bu süre en riskli zamandır. Fakat bu sürede şiddetli sigara isteğinin oluşması beklenmez

Sigara Bırakma Başarı Oranlarımız

48 saat sonrası yoğun bir sigara içme isteği hisseden kişilere ise ücretsiz destek seansı uygulanır. İlk terapi sonrası 3 ay içinde 2. seansı isteme hakkına sahipsiniz. biorezonans seansları kişilerin %96,5 ünde kişilerin sigara isteğini azalmakta tedavinin pozitif etkilerini net bir şekilde hissetmektedir. Bu kişilerin %18,5’sinde etkinliğin destek seansı ile sağlamlaştırılması gerekmekte olup, % 17,5 inde ise 3 ay içerisinde yapılan 2. seans gerekli olmaktadır.

Tedaviye Hazır mısınız?

Sigarayı artık hayatınızda istemiyorsanız, bu etkili sigara bırakma yöntemine hazırsınız demektir. Terapiler, kalp pili bulunanlar ve hamileler dışında herkese uygulanır. İnanılmaz sonuçları ve biorezonans seanslarındaki başarı oranları ile ezber bozan sonuçlara imza atan bu yöntem yüz binlerce kişiye bağımlılıklarından kurtulma konusunda yardımcı oldu, olmaya da devam ediyor.

Mucizevi sonuçlara ulaşmak için yapmanız gereken tek şey ise bizimle iletişime geçmeniz.