Zayıflamak mı İstiyorsunuz?

Biorezonansla detoks yapmak çok kolay, etkili ve kısa sürede sonuç alacağınız bir yöntem. Biorezonansla kilo verme terapisine ek olarak 14 kürlük Andulasyon terapisinin;

lenf drenajı/ödem atımı programını da öneriyoruz. Eğer gerekirse Eft* veya Access’in enerjetik kilo verme terapisi ile de destek veriyoruz.

Kullanılan Yöntemler

Biorezonans
Andulasyon
EFT
Access Bar

Kilo Vermek İçin Harekete Geçin.

Quitt biorezonans terapisi gıdalar üzerinden uygulanan bir bağımlılık terapisidir. Bu işlem kişide bağımlılık ve benzeri bir durum yaratan maddelere karşı uygulanan ve o maddeye özgü elektromanyetik frekansların vücuttan “silinmesi” olarak anlatılabilecek bir işlemdir. Bu terapi karbonhidrat gurubu gıdalar üzerinden yapıldığında iştah azalır, kişi kolayca doymaya başlar. Kişinin yedikleri çok da büyük çaba harcamadan, otomatikman azalır.

Hamur İşleri

Rezonans terapisi unlu gıdalar üzerinden kullanıldığında hem vücudun bu gıdaya karşı isteği azalmakta, hem bu gıdanın yarattığı birçok sağlık probleminde düzelme olmaktadır. Bu yüzden de unlu gıdalar üzerinden yapılan rezonans terapileri halsizlik, psikolojik problemler, migren ve geçmeyen baş ağrıları, kronik bağırsak problemleri vb, birçok sağlık probleminde belirgin düzelme yaratmaktadır. Quitt seanslarının hem kişilerin hamur işlerine düşkünlüğünü ve iştahı azalttığını hem de gluten intoleransının yarattığı problemlerin çözümünü sağlayarak metabolizmaya destek verdiğini söyleyebiliriz.

Tatlılar

Tatlılar da sigara ya da diğer uyuşturuculara çok benzer bir şekilde bağımlılık yaratır. Bu “düşkün olma”, “çok yeme” “çok sevme” hali biorezonans terapiler ile giderilebilir. Şekerin kendisinin metabolizmayı bozduğunu, insülin dengesini değiştirdiğini ve insülin dengesizliğinin vücudun enerjiyi depolama eğilimini arttırdığını biliyoruz. Hamurişleri ve şeker içeren gıdalar üzerinden yapılan terapi bu gıdaların alımını “otomatik” olarak azaltmaktadır. Bu tedaviyi alan kişilerin eskiden yaşadıkları şeker düşmelerini artık yaşamıyor olduğu gerçeği rezonans terapilerinin yarattığı enerjetik dengelemenin sonuçlarından sadece birisidir.

Çikolata: Çikolata bağımlılığı bu terapiler ile giderilebilir.

Çok şekerli meyvalar: “Çok sevme” ya da “düşkün olma” hali de bu terapiler ile giderilebilir.

Tuz: Çok tuz kullananlar için, terapiler diğer gıdalarla birlikte tuz üzerinden de yapılır ve kişilerin tuza “düşkün olma” hali giderilebilir.

Kahve: Terapiler kahve alımının otomatik olarak azalmasını sağlar.

İnek Sütü Ürünleri

Süt: Gluten içeren gıdalarla birlikte ikinci büyük intolerans gurubudur. Sebebi ise her kişinin çocukluk çağından itibaren her gün inek sütü içeren gıdalardan herhangi birisini kullanıyor olmasıdır. Aynı gluten gibi birçok hastalığın zemininde olan gizli sebeptir. Bu terapiler inek sütü içeren gıdalar üzerinden kullanıldığında (gluten’e benzer şekilde) birçok sağlık probleminde düzelme olabilmektedir.

Diğer gıdalar: Kişinin fazla kullandığı ve fazla düşkün olduğu her türlü “problemli” gıda için Quitt kullanılabilir.

Nasıl Yapıyoruz?

Zayıflama seansları; 4 gün ara ile 2 seans…
Karbonhidrat gurubuna karşı (örneğin unlu ürünler, ekmek, hamburger, pasta, börek gibi gıdalar, şeker ya da çikolata…) düşkünlük haliniz varsa bu durumda size bu gıdalar üzerinden yapılacak 2 seans öneriyoruz. Bu kullanım sigara bırakmaya yönelik terapi seansının bir benzerinin problemli gıda grupları üzerinden yapılmasıdır.

Modern çağın getirdiği yeni yemek alışkanlıklarımızda kötü karbonhidratların fazlasıyla ön planda olduğunu kabul etmek zorundayız. Karbonhidratlar (hamurişleri, ekmek, pilav, makarna, tatlılar…) bağımlılık yaratıyor ve bu bağımlılık hali durumu hepimizde az ya da çok mevcut. Rezonans terapilerini sigara ya da alkol bağımlılığında nasıl kullanıyorsak detoks/kilo vermek için de aynı şekilde kullanıyoruz ancak uygulama sırasında alkol ya da sigarayı değil rafine karbonhidratları ya da kişinin fazla yediği ve vücuduna zarar veren diğer gıdaları kullanıyoruz… Terapilerde Quitt cihazı içine problemli yiyecek maddesi konulur ve kişinin cihazın elektrotlarını tutması istenir. Uygulama sırasında sakinleşme-rahatlama halinden başka bir şey hissedilmez. Rezonans terapileri sonrasında gıda bağımlılıkları ortadan kalkar ve kilo vermek kolaylaşır.

Terapiler Sonrası Ne Hissedeceğim?

İlk seansın hemen ardından yediklerinizin çok çaba harcamadan azaldığını ve rezonans terapilerinin iştahınızı ve yeme ihtiyacınızı belirgin olarak azalttığını fark edeceksiniz. Yedikleriniz “otomatik” olarak azalacak. Ancak asıl tedavi etkinliği 2. seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkacak. Terapiler sonrasında artık ekmek, makarna, hamur işleri, tatlılar ya da çikolata gibi karbonhidratları aramadığınızı fark edeceksiniz. Bu gıdaları yediğinizde de az miktarının yeterli geldiğini ve kendinizi hiç zorlanmadan durdurabildiğinizi farkedeceksiniz. Bu bahsedilenlerin otomatik olarak gerçekleşecek. Yani bir diyet yapıyor hissi olmadan yediklerinizin kendi kendisine azaldığına şahit olacaksınız.Bu terapileri alan hastalarımızın, ilk seansların bir iki hafta sonrasında, birbiriyle bağlantısız gibi görülen birçok sağlık probleminin azaldığına ya da ortadan kalktığına şahit oluyoruz. Şeker düşmelerinin azalması, migren ataklarının azalması, varsa menapoz şikayetlerinin azalması ve uykuların düzelme eğilimine girmesi, sabah yorgunluklarının azalması bu terapilerin sık karşılaştığımız diğer etkilerinden. Terapilerin ikinci haftasından itibaren kendinizi hafiflemiş hissettiğinizi, uykularınızın düzeldiğini, vücut ağrılarınızın azaldığını ve duygusal olarak sakinleştiğinizi göreceksiniz.

Uygulayıcı

Eser Selcan Aydoslu